LEMKEN інтегрує відділ захисту рослин

П’ять років тому спеціаліст в сільськогосподарській техніці LEMKEN перейняв нідерландське підприємство Machinefabriek Steketee B.V. Таким чином LEMKEN розширив свою лінійку техніки для захисту рослин агрегатами для механічної боротьби з бур’янами та системами управління на основі камер. Повноцінна інтеграція відбудеться в листопаді 2023: Steketee перетвориться на LEMKEN, а червону фарбу Steketee замінить блакитна від LEMKEN. Це стратегічне рішення увійде в історію розвитку обох підприємств та пропонує багатообіцяючі шанси для майбутнього росту та інновацій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз LEMKEN.

Спільним рішенням в 2018 була розбудова заводу в нідерландському місті Stad aan’t Haringvliet та розширення виробничих потужностей. Було зроблено акцент на 50 досвідчених та компетентних місцевих працівників. З моменту купівлі Steketee LEMKEN доклав багато зусиль, щоб максимізувати співпрацю між обома структурами.

«Ми гордимося тим, що накопичуємо ресурси, щоб ще краще задовольняти потреби фермерів. Від такої інтеграції клієнти Steketee тільки виграють, отримавши доступ до розширеного асортименту рішень, що ґрунтуються на широких фахових знаннях та досвіді обох підприємств», – пояснює Ів Дежардінс, керівник відділу продажу/CSO.

Наступним кроком є розширення виробничих потужностей. В містечку Dinteloord, що знаходиться за 30 км від сьогоднішньої штаб-квартири, вже у листопаді буде здано в експлуатацію новий завод, який задовольнить зростаючий попит, адже за останні роки оборот зріс у три рази. Сьогоднішня команда із 60 чоловік має подвоїтися у наступному році, а завод у Dinteloord переросте у фаховий центр CropCare LEMKEN. Для цього товарну лінійку агрегатів для механічної боротьби з бур’янами та для хімічного захисту буде відповідно адаптовано та розширено. Система підрулювання на основі камери IC-Light +, SprayHub та SprayKit для стрічкового обприскування чи внесення добрив та штригель LEMKEN Thulit для механічного контролю за бур’янами – це новинки, які LEMKEN представив у 2023 році. 

На цьому стратегічні плани не закінчуються. LEMKEN хоче стати ближчим до фермерів і підприємців у якості „Partner for Next Level Farming“, а також до визнаних гравців ринку сучасної та інноваційної техніки для захисту рослин у землеробстві, овочівництві та вирощуванні спеціальних культур.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *