Главная / АГРОНОВИНИ / Липень у Франції був найпосушливішим за останні 60 років

Липень у Франції був найпосушливішим за останні 60 років

Франція переживає найбільшу посуху за останні кілька десятиліть, а липень був найпосушливішим з 1959 року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Європейську правду».

Посуха у Франції продовжує посилюватися. Хоча серпень тільки почався, на сьогоднішній день 68 департаментів з 96 запровадили обмеження у використанні води, серед них 5 були приведені в стан тривоги. Ситуація навряд чи покращиться в серпні, на який прогнозують більш суху, ніж зазвичай, погоду, в той час як в найближчі дні очікується ще один епізод значної спеки.

У минулому ж місяці у Франції випало лише 15 міліметрів опадів – цьогорічний липень став найбільш посушливим у країні за останні 60 років. Так, у липні 1959 року на національному рівні було зафіксовано 16 міліметрів опадів. Попередній рекорд, який наблизився до цього показника, був встановлений в липні 1964 року — 25 міліметрів.

«Це найсухіший липень з 1959 року. І це третій найсухіший місяць з тих пір, як ми вимірюємо метеорологічні дані, починаючи з 1879 року. Ми знаходимося на історичному етапі: проблема в тому, що в 2019 році вже була історична посуха, в 2018 теж, в 2017 теж», — згадує Емма Хазіза, гідролог і консультант з клімату.

Нагадаємо, Франція є найбільшим у ЄС виробником пшениці, а також важливим виробником кукурудзи та ріпаку і одним з найбільших у ЄС виробником соняшнику.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні прогнозують дефіцит питної води

Інститут водних проблем і меліорації прогнозує, що вже до 2050 року Україні доведеться імпортувати питну ...

David Montgomery Womens Jersey