Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні з’явилися перші приватні виробники спирту

В Україні з’явилися перші приватні виробники спирту

 

Міністерство фінансів почало видавати ліцензії приватним компаніям на виробництво спирту. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.
 
«Ринок спирту в Україні змінився. Уже місяць, з 1 липня, ДП «Укрспирт» більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам», — повідомив виконуючий обов’язки глави ДП «Укрспирт» Сергій Блеськун.
 
Глава держпідприємства зазначив, що це вплине на роботу «Укрспирту». «Зокрема, поступово кількість наших клієнтів буде зменшуватися. Компанії будуть відмовлятися брати спирт у колишнього монополіста і купувати там, де більш вигідні умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз», — зазначив Сергій Блеськун.
 
У зв’язку з цим глава держкомпанії закликав активізувати роботу з приватизації державних спиртзаводів. «Затягувати з приватизацією «Укрспирту» не можна. Це буде рівнозначно тому, що заводи підприємства стануть не потрібні», — підкреслив виконуючий обов’язки директора держпідприємства.
 
Нагадаємо, з 1 січня ц. р. набрав чинності закон про роздержавлення спиртової галузі, згідно з яким з 1 липня 2020 року скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей. Документ дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також проводити повну лібералізацію експорту спирту з України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні прогнозують дефіцит питної води

Інститут водних проблем і меліорації прогнозує, що вже до 2050 року Україні доведеться імпортувати питну ...

David Montgomery Womens Jersey