Літаки Британії патрулюють Чорне море для захисту цивільних суден від російських атак

Літаки Королівських ВПС захищають вантажні судна, що перевозять зерно з України, після нападів Росії, повідомляє Даунінг-стріт.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на telegraph.

Останніми тижнями британська авіація здійснювала патрулювання над Чорним морем, щоб стримати Росію від нанесення ударів по цивільних суднах.

Міністерство оборони Великобританії активізувало свою діяльність у цій сфері після того, як Москва почала атакувати зернову інфраструктуру України після виходу із зернової угоди.

Зерно з Чорноморського регіону вважається життєво важливим для подолання голоду в країнах з низьким рівнем доходу. Росія заявила, що вийшла з угоди через те, що Україна відмовилася відновити аміакопровід, який пролягає з центральної Росії до Чорного моря.

На Даунінг-стріт заявили:

«Ми використовуватимемо нашу розвідку, спостереження та рекогносцировку для моніторингу російської активності в Чорному морі… У рамках цих операцій зі спостереження літаки Королівських ВПС здійснюють польоти над цим районом, щоб стримати Росію від нанесення незаконних ударів по цивільних суднах».

Це стало відомо, коли уряд оголосив, що Сполучене Королівство прийматиме міжнародний саміт з продовольчої безпеки в листопаді «для вирішення причин відсутності продовольчої безпеки та недоїдання».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *