МХП підписав меморандум про співпрацю з АТ «Укргазвидобування»

Компанії об’єдналися для спільної реалізації соціальних проєктів на території ведення бізнесів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

Документ закріплює намір сторін розвивати співпрацю, спрямовану на розвиток агропромислового комплексу України, заявив гендиректор із земельних та соціальних питань Укргазвидобування В’ячеслав Чаус.

«Ми різні й працюємо в різних галузях, але представляємо соціально-відповідальний бізнес і маємо спільну мету: забезпечення розвитку громад на територіях, де ведемо діяльність. Ми вже розпочали реалізацію кількох проєктів і сьогодні закріплюємо співпрацю», — повідомив представник Укргазвидобування.

За словами заступника голови правління з питань корпоративної соціальної відповідальності МХП Ігоря Лещенка, йдеться про співфінансування реконструкції школи, дитсадочка та колишнього сільського клубу у двох населених пунктах Самбірського і Дрогобицького районів. У майбутньому плануються спільні заходи для розвитку аграрної сфери, нафтогазової галузі на територіях ведення сільськогосподарського виробництва та підвищення енергетичної й продовольчої безпеки України, а також всебічне сприяння регіональному розвитку громад.

«Цей меморандум перший в нашій практиці. Вийти на рівень співпраці з національними бізнесами досі не вдавалося, але Укргазвидобування відгукнулося на наш заклик приєднатися. Партнери вже перерахували понад 220 тис. грн на рахунок нашого благодійного фонду на спільні проєкти», — розповів Лещенко.

Перші результати співпраці на Львівщині МХП та Укргазвидобування обіцяють вже до початку листопада. Компанії планують спільні заходи з охорони земельних ресурсів, геологорозвідувальні роботи на землях сільськогосподарського призначення, які знаходяться у користуванні МХП тощо.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *