wholesale jerseys  Мінагрополітики та ФАО розробляють програму співпраці на 2020-2022 роки | ► КОППСТ
Главная / АГРОНОВИНИ / Мінагрополітики та ФАО розробляють програму співпраці на 2020-2022 роки

Мінагрополітики та ФАО розробляють програму співпраці на 2020-2022 роки

У Міністерстві аграрної політики і продовольства України відбулася зустріч заступника міністра Олени Ковальової з регіональним координатором стратегічних програм Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Раймундом Єлі, в ході якої сторони обговорили стан і подальші напрямки співпраці, зокрема, розробки Рамкової програми співпраці Мінагрополітики з ФАО в 2020 – 2022 г.г. Про це 14 травня повідомила прес-служба міністерства. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Для України важливо продовжити співпрацювати з ФАО за певними в Рамковій програмі ФАО напрямками, а також розширити їх актуальними питаннями при розробці нового стратегічного документа на 2020-2022 р.р. Зокрема, мова йде про питання змін клімату, розвитку тваринництва і сільській місцевості», — розповіла О. Ковальова.

Відзначається, що рамкова програма співпраці на наступний трирічний період (2020-2022 р.р.) буде підписана в кінці п. р.

 

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey