Мінагрополітики України розробило пакет документів для страхування посівів озимих культур

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило форми документів, необхідних для страхування з держпідтримкою посівів озимих зернових культур на період перезимівлі. Проєкт відповідного наказу 16 вересня розміщено на сайті міністерства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на apk-inform.com.

Як випливає з тексту документа, для впровадження даного стандартизованого страхового продукту планується затвердити основні умови договору зазначеного виду страхування, форми заяви на страхування, переліку застрахованих площ посівів озимих та акту огляду площ даних посівів.

Також розроблено інструкцію щодо заповнення акта огляду посівів озимих, форму та інструкцію акта весняного огляду, форму страхового акта та страховий тариф для даного виду.

«Даний проєкт наказу підготовлено відповідно до абзацу дев’ятого частини другої статті 26 Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» та положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 17 лютого 2021 р. №124», — підкреслюється в повідомленні.

Планується, що після проходження держреєстрації в Мін’юсті України даний наказ набуде чинності з дня, що йде за днем його офіційного опублікування.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *