Мінекономіки готує законопроєкт, який врегулює торгівлю продовольством

Мінекономіки розробило проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією, харчовими продуктами та кормами для домашніх тварин», яким передбачається імплементація норм Директиви Європейського Парламенту і Ради 2019/633 від 17.05.2019 «Про недобросовісну торгову практику між підприємствами у сфері сільського господарства та продовольства» у національне законодавство.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Метою даного законопроєкту є удосконалення правових засад захисту суб’єктів господарювання, які здійснюють постачання сільськогосподарської продукції, харчових продуктів та кормів для домашніх тварин від недобросовісних торгових практик з боку суб’єктів господарювання – покупців такої продукції.

Пропонується запровадження механізмів вирішення проблем взаєморозрахунків між покупцями та продавцями с/г продукції.

Антимонопольний комітет визначається як відповідальний орган за розгляд скарг від постачальників, відповідно до вимог Директиви ЄС.

«Даний законопроект дозволить захистити фермерів, малих і середніх постачальників, створить обов’язкові правила, які забороняють певні недобросовісні торгові практики та дозволить врегулювати взаємовідносини між малими та великими підприємствами», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *