Мінекономрозвитку призначило членів наглядової ради державного підприємства «ProZorro.Продажі»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило склад наглядової ради державного підприємства «ProZorro.Продажі».  Загалом до наглядової ради було обрано п’ять представників. Серед них: три незалежних члени та два представники держави. Незалежними членами наглядової ради обрали Дмитра Сенниченко, Надію Васильєву, Дмитра Крепака. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

Дмитро Сенниченко – колишній директор з управління нерухомим майном та інфраструктурою ПАТ «Укрпошта».  Має 20-річний досвід роботи на керівних посадах в міжнародному бізнесі, неурядових організаціях та державному управлінні. Обіймав посади віце-президента комітету інфраструктури та нерухомості Американської торговельної палати, члена Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Впродовж останніх років також виконував функції незалежного члена наглядових рад  підприємств з іноземними інвестиціями в Україні.

Надія Васильєва –  співзасновник Digital Transformation Institute та  колишня голова Microsoft Україна. Незалежний директор наглядової ради банку PRAVEX (INTESA SANPAOLO GROUP). Спеціалізується  на секторах цифрової трансформації, бізнес моделюванні, канальної реорганізації та менеджменту.

Дмитро Крепак – в.о голови регіону СНД та південно-східної Європи, голова представництва в Україні VISA Ins. В минулому – голова правління KREDOBANK, член правління Першого українського міжнародного банку, неодноразово обирався членом спостережних рад комерційних та некомерційних організацій включаючи банк Ренесанс Україна та Європейську Бізнес Асоціацію.

Представниками в наглядові раді від держави стали  перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та заступник директора департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ілля Михайлов.

Для довідки:

Державне підприємство «ProZorro.Продажі» засноване відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 березня 2018 року N 374,  є електронною торговою системою, мета роботи якого, прозора, швидка та ефективна реалізація державного майна, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола покупців. Наглядова рада Державного підприємства «ProZorro.Продажі» є органом управління підприємством, та виконує покладені на неї обов’язки відповідно до Статуту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *