Міністерство сільського господарства США надало Corteva Agriscience перше підтвердження якості для біостимулятора

Corteva Agriscience оголосила, що Utrisha™, азотфіксуючий препарат на основі бактерій, який на українському ринку представлений як BlueN™, був верифікований Програмою перевірки процесів (PVP) від Міністерства сільського господарства США (USDA).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

PVP USDA запевняє фермерів у тому, що встановлені Corteva системи управління якістю та конкретні технологічні параметри підтверджені USDA та гарантують якість препарату Utrisha N. Utrisha N/BlueN є першим біостимулятором, який включено до Програми перевірки процесів служби сільськогосподарського маркетингу USDA. 

«Corteva звернулася до PVP USDA, щоб підвищити очікування фермерів і галузі щодо прозорості та знань про біостимулятори. Такі програми, як USDA PVP, надають інноваційні інструменти для підвищення довіри фермерів до наших біостимуляторів, – сказав Фредерік Бедо, генеральний менеджер біологічного бізнесу Corteva Agriscience. – Ми прагнемо бути лідером на ринку біопрепаратів і надавати фермерам сталі рішення, які підвищують цінність і продуктивність їх діяльності».

Виробником Utrisha N/Blue N є Symborg, бізнес Corteva Agriscience; в свою чергу Corteva поширює продукт по всьому світу.

Щоб отримати підтвердження, Служба сільськогосподарського маркетингу Міністерства сільського господарства США провела ретельний аудит дотримання компанією Corteva вимог ISO 9000 – стандартів управління якістю Міжнародної організації зі стандартизації. Вона також перевірила критерії, встановлені Corteva. І засвідчив надійність стандартів випуску та виробництва Symborg на підприємствах в Іспанії, а також ефективність на полях у Сполучених Штатах.

Конкретні пункти, перевірені USDA, включають:

  • Підтвердження того, що бактерії в упаковці збігаються зі штамом Methylobacterium symbioticum SB23, зазначеним на етикетці.
  • Підтвердження кількості бактерій, зазначеної на етикетці.
  • Дотримання лімітів, встановлених USDA, нижче норми щодо наявності забруднювальних бактерій і забруднювачів важких металів.
  • Підтвердження того, що бактерії можуть колонізувати рослину та забезпечувати передбачувану користь.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *