Минулого тижня на ринку зернових та олійних спостерігалось підвищення цін

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 5-11 грудня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня вартість кукурудзи здебільшого трималася у стабільному діапазоні, однак на кінець періоду прослідковувалося зростання, що пов’язано із активністю у портах. На ринку пшениці підвищений попит переважно стосувався фуражного зерна.

«На олійному комплексі ринок продовжував залишатися у високому стабільному діапазоні, проте висхідна динаміка призупинилася. Здебільшого активність спостерігалася у напрямку портів», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 11 грудня:

  • кукурудза – 4 941,83 грн/т (+2,90%);
  • пшениця 2 клас – 6 118,19 грн/т (+0,93%);
  • пшениця 3 клас – 5 475,01 грн/т (+1,50%);
  • пшениця фуражна – 4 750,64 грн/т (+0,90%);
  • соя – 14 093,82 грн/т (+0,12%).

На світовому ринку ф’ючерси на пшеницю зросли протягом тижня завдяки фондам, які покривають свої великі короткі позиції. Ф’ючерси на кукурудзу CBOT завершили тиждень стабільно, оскільки США продовжують залучати імпортний попит завдяки конкурентній позиції на світовому ринку кормів.

«Прогнози погоди в Південній Америці показали покращення, але північні регіони вирощуваних зон Бразилії продовжують стикатися з посушливими умовами, пропонуючи незначне полегшення для територій з низькою вологістю ґрунту. Ця ситуація має вирішальне значення, оскільки прогноз погоди та потенціал розміру врожаю в Південній Америці напряму керуватимуть зростанням ціни у найближчі місяці», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *