На Дніпропетровщині держреєстратор підробив рішення суду та скасував оренду на 167 земельних ділянок

У Дніпрі судитимуть держреєстратора, діями якого підприємства позбавлені прав оренди на 167 земельних ділянок, а квартира міської ради ледь не перейшла у власність третіх осіб. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Офісу Генерального прокурора України.

Синельниківською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно державного реєстратора за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.362 та ч.3 ст.15 ч.2 ст.365-2 КК України (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена повторно особою, яка має право доступу до неї; закінчений замах на зловживання своїми повноваженнями державного реєстратора з метою отримання неправомірної вигоди).

Так, у жовтні 2019 року головний спеціаліст сектору державної реєстрації виконавчого комітету однієї з сільських рад в області, всупереч вимогам чинного законодавства, здійснив вхід до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та скасував державну реєстрацію права оренди 167 земельних ділянок загальною площею близько 1500 га, які перебували в оренді у двох товариств з обмеженою відповідальністю.

Крім того, вказаний державний реєстратор на підставі підробленого рішення суду скасував запис про обтяження у вигляді арешту квартири у місті Дніпрі вартістю понад 800 тис. грн, яка належить Дніпровській міській раді, що дало можливість вибуття майна з власності територіальної громади на користь третіх осіб.

Обвинувачений виконав усі дії, які вважав необхідними, для позбавлення міської ради права власності на квартиру, проте свій злочинний умисел не довів до кінця, адже був викритий правоохоронцями, що унеможливило фактичне відчуження нерухомого майна.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *