На Київщині планують розширити одну з найбільших плантацій фундука

Італійській фундук на Київщині давно вже не вигадка, а реальність. Аграрії з Київщини засадили 400 га фундуку. Ця площа саду вже найбільша у центрі України. Однак на цьому фермери не зупиняються, та планують розширити площу саду до 500 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці голови Комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України Олександра Гайду.

За кожним деревом доглядають, немов за немовлям, використовуючи удосконалений метод «розумного поливу». А саме – фундук поливають автоматично, у визначені часи. У воду додають ще й добрива, аби дерева забезпечувалися усіма поживними речовинами.

Сам сад почали засаджувати у 2018 році, врожай ще не збирали. Однак планують збирати 3-4 тонни фундуку з 1 га.

Загалом в Україні висаджено більше 7000 га фундукових садів. І український фундук може скласти гідну конкуренцію іншим країнам.

«Впевнений, що незабаром наш фундук українці смакуватимуть у солодощах всесвітньовідомих брендів, а на полицях магазинів побільшає українського фундуку, як у чистому вигляді, так і в продуктах з фундуку», – написав Олександр Гайду.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *