На Львівщині на фермерському полі зупинили рейдерів

У Самбірському районі була реальна спроба рейдерського обмолоту посівів озимої пшениці, які належать фермерському господарству, очолюваному Іваном Кільганом. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Передкарпатську правду».

Сюди на поле тихцем приїхав комбайн та вантажний автомобіль КАМАЗ, які супроводжувала група членів приватної охорони, щоб зібрати не ними вирощений урожай.

Чужу техніку першим побачив син фермера Тарас. Йому вдалося заблокувати проїзд комбайна на 50-гектарне хлібне поле, а сам тим часом повідомив батька про намагання незаконно розпочати обмолот пшениці.

«На місце рейдерської акції оперативно прибули працівники Самбірського райвідділу поліції, прокуратури, СБУ. Правоохоронці встановили, що техніка з Дрогобицького району. Її найняв в оренду Андрій Грига – виконавчий директор «Львівагрохолдинг». На допомогу захистити від новітнього бандитизму приїхали відомі колеги-фермери із Самбірщини Іван Білак, Андрій Куліковський, Володимир Загвойський, Роман Харо, брати Бараники, які колись постраждали від подібних злодійських формувань. Байдужими не залишилися аграрники із сусіднього Дрогобицького району, чисельно зійшлися на неординарне видовище жителі сіл. За це я всім щиро вдячний. Особливо фермерам, бо їх може чекати щось подібне» , — розповів керівник фермерського господарства Іван Кільган.

Правоохоронці зупинили рейдерство на пшеничному полі. Комбайн та вантажну машину тимчасово затримано. За словами правоохоронців, за цим фактом ведеться розслідування, а також йому буде дано правову оцінку.

Зі слів Івана Кільгана, провадження за фактом рейдерства з боку керівництва «Львівагрохолдингу» на особистий контроль взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *