На Львівщині продали пай за понад 5 мільйонів гривень

З 1 липня 2021 року у Львівській області уклали правочинів на 2929 га, з яких 1118 га — це площі проданих 838 земельних паїв. За період повномасштабної війни продали 247 паїв на площу 366 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Найдорожчий пай площею 0,94 га продано за понад 5 мільйонів гривень, який розташований на території Сокільницької громади Львівської області.

«Середня вартість гектара паю в області становить близько 76 тис. грн та поступається лише Київській. По Україні, з моменту скасування мораторію продано близько 148 тис. га паїв, при цьому частка Львівщини тут становить менше 1 процента. Це свідчить про те, що в нашій області ринок землі не спішний», — прокоментувала директорка департаменту Tetiana Hetman

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (25,96 тис. га), Херсонщина (14,42 тис. га) та Дніпропетровщина (14,27 тис. га).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *