Дизельне пальне подорожчало — чого чекати далі

Вперше за два місяці в Україні зросла гуртова ціна на пальне. Дизельне пальне за тиждень зросло на 2,0 грн/л (на 4,5%) і торгувались в середньому по 46,25 грн/л».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на zn.ua.

Загалом, в залежності від регіону, ціни на дизель коливалися від 43 до 49 грн/л.

Підвищення гуртової ціни на дизель пояснюється сезонним збільшенням попиту, про що попереджали експерти.

Проте, на ціну також вплинули побоювання стосовно можливого пересихання Дністра викликаного засухою в Європі. Приплив води у липні був найменшим за період експлуатації Дністровського водосховища, починаючи з 1985 року.

Згідно із прогнозами, за умови збереження поточних європейських котирувань ціна на гуртові партії дизпального встановиться у діапазоні 47-49 грн/л. При цьому великих змін на роздрібному ринку експерти поки що не очікують.

Водночас бензин в Україні за тиждень, що минув, подешевшав. З 19 по 26 серпня гуртова вартість бензину А-95 знизилася на 1,75 грн/л (на 4%), до 41,50 грн/л.

Також на ринку іноді можна було потрапити на бензин А-92, ціна якого в середньому складала 41,25 грн/л, що на 50 коп. дешевше ніж тиждень тому.

Нагадаємо, піковими місяцями навантаження на ринок пального є серпень та вересень. Це пов’язано зі жнивами та відповідною активізацією бізнесу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *