Главная / АГРОНОВИНИ / На початку серпня погодні умови в центральних областях України були сприятливими для завершення вегетації олійних

На початку серпня погодні умови в центральних областях України були сприятливими для завершення вегетації олійних

Агрометеорологічні умови першої декади серпня в центральних областях України були неоднорідними і неоднозначними за впливом на сільгоспкультури. Так, нижчі температури повітря були несприятливими для завершення вегетації кукурудзи, соняшнику та сої. Про це йде мова в агрометеорологічному огляді Укргідрометеоцентру. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Відзначається, що в окремих районах Херсонської області сильна злива 4 серпня привела до характерного для цієї області перезволоження грунту, в результаті чого відзначалося значне вилягання посівів соняшнику — на окремих полях до 80-90% рослин.

При цьому в західних областях з випаданням дощів та підвищенням температури повітря умови для вегетації пізніх технічних, городніх та теплолюбних культур покращилися до задовільних. Також в південних областях в звітний період агрометеорологічні умови для завершення вегетації пізніх культур завдяки помірним в більшості днів температур повітря та дощів покращилися.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Страшний сон для заробітчан — британці створили робота-збирача ягід

Bosch уклав партнерську угоду з британським відділенням Field Robotics, щоб прискорити розробку роботів для збору ...

David Montgomery Womens Jersey