На ринок агропродукції наступного тижня вплинуть погодні умови

Зниження інтенсивності дощів в Австралії та збільшення у США й Південній Америці наступного тижня, а також дефіцит опадів на півдні України найближчим часом стануть основними чинниками впливу на ринки агропродукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на graintrade.

У «кукурудзяному поясі» США тепла та переважно суха погода дозволяє без втрат збирати сою та кукурудзу з низькими показниками вологості, що знизить витрати на сушіння. Невеликі опади наступного тижня поповнять запаси вологи на посівах озимини. В районах Рівнин також пройдуть дощі та знизиться температура, але на заході опади будуть мінімальними, тому посіви пшениці залишаться у поганому стані.

В Бразилії погода в більшості регіонів сприяє вирощуванню сої та кукурудзи. Відсутність сильних дощів цього тижня дозволила активізувати сівбу, що дуже важливо напередодні очікуваних потужних опадів наступного тижня у центральних та південних областях.

В Аргентині зберігається посуха, але наступного тижня подекуди пройдуть зливи, які покращать стан посівів сої та кукурудзи, хоча й вже не допоможуть посівам пшениці.

В Австралії нещодавні зливи могли погіршити якість врожаю пшениці та призвести до повеней у східних областях. Проте наступного тижня кількість опадів знизиться, що зменшить зволоженість ґрунту. Рясні дощі в основних регіонах вирощування пшениці значно погіршили її якість, хоча прогнози врожаю залишаються на рекордному рівні. Проте майже половина врожаю у східному зерновому поясі, де вирощують тверду пшеницю преміум-класу, імовірно матиме фуражну якість.

У чорноморському регіоні рф погода сприяє розвитку озимини, але потужні опади у центральних районах чорнозем’я затримують збирання врожаю та сівбу озимих культур.

В Україні погода сприяє збиранню пізніх культур, проте дефіцит опадів на півдні країни погіршує стан посівів. Наступного тижня в країні пройдуть незначні дощі, але південні області вони не зачеплять.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *