На трьох пунктах пропуску на кордоні заблоковано близько тисячі вантажівок через страйк польських перевізників, – Андрій Демченко

Станом на 8 листопада близько однієї тисячі вантажних транспортних засобів на трьох напрямках очікують на можливість перетину кордону з Польщі в Україну, половина з них знаходяться на напрямку пункту пропуску Ягодин, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Ускладнений рух продовжує фіксуватися на трьох напрямках, це пункти пропуску з українського боку – Ягодин, Краківець та Рава-Руська. Страйкарі пропускають по одній або кілька машин на годину», – повідомив Андрій Демченко.

За його словами, наразі повноцінно або інтенсивно перетинати кордон на цих напрямках можна тільки на напрямку пункту пропуску Краківець.

Читайте також: Протести польських перевізників шкодять інтересам не лише України, а й всієї Європи, – Василь Зварич.

Попри все, польські страйкарі не надали українській стороні офіційні вимоги, в Держприкордонслужбі повідомили, які причини для цього вбачають протестувальники та яких рішень очікують.

«За словами учасників цієї акції, яка відбувається на території Польщі, вони вбачають певну конкуренцію перед українськими перевізниками. Вони висловили низку вимог: це в тому числі скасування транспортного безвізу для України, створення окремих смуг для руху автівок на номерах ЄС, для порожніх транспортних засобів, а також доступ до системи «Шлях», – повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Водночас він наголосив, що згідно з повідомленнями Міністерства інфраструктури, учасники цієї акції не надали українській стороні всі свої вимоги.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *