Главная / АГРОНОВИНИ / Найбільші агропідприємства України в 2018 році виявилися прибутковими

Найбільші агропідприємства України в 2018 році виявилися прибутковими

У 2018 році прибутковими виявилися всі 22 великих аграрних підприємств України. Про це повідомили в прес-службі Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ІЕА). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

«В минулому році 86,2% сільськогосподарських підприємств закінчили з прибутком. При цьому прибутковими були всі 22 великих агропідприємства, які і забезпечили 11,9% доходів галузі», — зазначив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ІЕА) Юрій Лупенко.

За його словами, цей показник став найвищим серед всіх видів економічної діяльності.

«Фінансовий результат до оподаткування підприємств сільського, лісового та рибного господарства за 2018 рік — 67,9 млрд грн. Збиткові підприємства втратили за минулий рік 26,4 млрд грн, а прибуткові отримали 94,3 млрд грн. Вище показники тільки в промисловості (278 млрд грн), торгівлі (177,6 млрд грн) та фінансовій і страхової діяльності (111,9 млрд грн)», — повідомив Лупенко.

Раніше повідомлялося, що за минулий 2018 рік кількість агрохолдингів в Україні скоротилося до 85 (з 93 компаній в 2017 році). Закономірно, що разом з кількістю гравців скоротився і сукупний земельний банк агрохолдингів. Однак більш показовим є той факт, що скоротився також земельний банк 15 найбільших компаній — з 3,3 млн га у 2017 році до 3,2 млн га в 2018 році.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Без заробітчан не впораються. Принц Чарльз закликав британців допомогти зібрати врожай

Принц Чарльз Після введення карантинних обмежень у Британії не вистачає робочих рук для сільського господарства. ...

David Montgomery Womens Jersey