NASA підписує угоду з Міністерством сільського господарства США USDA щодо вдосконалення досліджень

NASA та Міністерство сільського господарства США підписали угоду про вивчення проблемних питань, що стоять перед с/г товариством і які можна вирішити за допомогою інноваційних систем та технологій спостереження Землі. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на spacecenter.od.ua.

Меморандум про взаєморозуміння поєднує досвід NASA у космічних технологіях та дистанційному зондуванні Землі з науковим досвідом й знаннями Міністерства сільського господарства США щодо с/г виробництва, збереження природних ресурсів, продовольчої безпеки та безпеки ґрунтів.

Майк Кош із Служби с/г досліджень заявляє, що співпраця також стосуватиметься рекомендацій, висловлених у «Десятирічній стратегії спостереження за Землею з космосу» від Національних академій США, яку опублікували у 2017 році.

«Меморандум про взаєморозуміння охоплює: дослідження рослин на Міжнародній космічній станції, дистанційне зондування вологості ґрунту, розробку та запровадження сенсорів, які визначають стан рослинності», – сказав Кош.

Нещодавно міністр сільського господарства США Sonny Perdue заявив: «Це партнерство між USDA та NASA об’єднає найкращі дослідження, науку та технології, які ми можемо запропонувати, щоб допомогти виробляти більше продовольства для годування світу». 

Кош каже, що партнерство, зазначене в угоді, буде корисним для різноманітних цілей, пов’язаних із дослідженнями Землі та космосу.

Керівник програми NASA Бредлі Дорн каже, що дослідження, пов’язані з експериментами на Міжнародній космічній станції та інших космічних або наземних платформах, можуть призвести до нових творчих способів поліпшити американське та глобальне сільське господарство, захистити навколишнє середовище та сприяти покращенню здоров’я людини.

«Для NASA важливо бачити, що одним із основних наслідків нашого розуміння системи Землі є сільське господарство», — сказав Дорн. 

Крім того, агентства співпрацюють, щоб надихнути молодь в Америці на кар’єру у галузі STEM та сільського господарства за допомогою різних навчальних та комунікаційних заходів, таких як Комітет Національної науково-технічної ради з питань STEM-освіти.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *