Главная / АГРОНОВИНИ / Настає ЕРА НИЗЬКОРОСЛИХ та СКОРОСТИГЛИХ, не пропустіть ГОРІХОВИЙ МЕГА-ДЕБЮТ!

Настає ЕРА НИЗЬКОРОСЛИХ та СКОРОСТИГЛИХ, не пропустіть ГОРІХОВИЙ МЕГА-ДЕБЮТ!

Зовсім скоро, 20 червня в Кам’янці-Подільському відбудеться МЕГА-ПОДІЯ: ВСЕУКРАЇНСЬКА ГОРІХОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. Про це пише propozitsiya.com.

Чому МЕГА-ПОДІЯ?

Як я вже писав раніше, після довгих багаторічних «поневірянь» селекційними ділянками, дачними та домашніми садами і подвір’ями, всім відома сортоформа «ІДЕАЛ», завдяки копіткій роботі трьох селекціонерів-першопроходців нарешті здобула державне підтвердження — в Державному Реєстрі сортів 2019 року ВПЕРШЕ з’явилися чотири офіційно зареєстровані СОРТИ НИЗЬКОРОСЛИХ та СКОРОСТИГЛИХ ГОРІХІВ:

1. Боришківський (селекціонер Зелениця А.В.)

2. Пам’яті Кочерженко (селекціонер Коновалюк О.В.)

3. Олена (селекціонер Коновалюк О.В.)

4. Вебу 6 (селекціонер Юкал І.І.)

Однак про ці диво-сорти не тільки розкажуть їх автори-селекціонери, але і покажуть, як ростуть ці сорти, як плодоносять, розкриють Вам всі свої агрономічні секрети і доведуть, що горіховий «ІДЕАЛ» існує!!!.

Але вирощується справжній горіховий «ІДЕАЛ» абсолютно не скрізь і існує не в інтернетівських продажах, яких сьогодні «греблю гати», а істинний горіховий «ІДЕАЛ» росте поки в трьох розплідниках в Україні — на базі одного з яких відбудеться перший ОФІЦІЙНИЙ ДЕБЮТ НИЗЬКОРОСЛИХ та СКОРОСТИГЛИХ СОРТІВ.

Хіба це не МЕГА-ПОДІЯ на горіховому небосхилі нашої України? Вперше для інтенсивних промислових садів майбутнього ми можемо запропонувати свій український супер-сорт на противагу всесвітньо відомому американському сорту «Чандлер», вирощування якого дуже проблематично!!! в наших кліматичних зонах.

Звірте свої агробудильники!

Українська горіхова асоціація склала Програму таким чином, щоб Ви не тільки послухали новаторів-селекціонерів, але і пройшлися між стрункими рядами горіхових дерев, запитали всі запитання. А запитати питання вже буде кому — участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ підтвердили багато відомих садівників.

Для цього, безпосередньо в розпліднику Зелениця, після обходу всього саду, огляду «свята святих» кожного розплідника — прищеплювальної майстерні, буде організована вільна платформа з обміну думок — ОБГОВОРЮВАНИЙ ЧАС.

Всі «Три кити» — три основних розплідники по селекції скороплідних та низькорослих сортів і сортоформ — розплідники Зелениця А.В., Коновалюка А.В., Юкалова І.І. візьмуть участь в цій практичній конференції.

У цьому мега-форумі також візьмуть участь і інші горіхові «зубри», що спеціалізуються на скороплідних — проф. Меженський В.Н., вчений агроном-практик Зеленько А.І., відомі практики-новатори Л.І.Жідовец, А.В.Самойленко, М.І.Самарска та інші, список поповнюється.

Тому, для тих, хто хоче бути завжди в АВАНГАРДІ горіхової галузі — запишіть в свій діловий щоденник — 20 червень 2019 р. м Кам’янець-Подільський, Хмельницька область!

З умовами участі у Всеукраїнській конференції Ви можете ознайомитись на сайтах:

http://ukr-nuts.org/ та

https://www.gardens-nuts.com.ua

Чекаємо Вас! До зустрічі на новому комутаційному майданчику ГОРІХОВОГО БІЗНЕСУ!!!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна цьогоріч нарешті може зібрати 100 млн т зернових і олійних, — УЗА

Українська зернова асоціація в своєму липневому звіті покращила прогноз врожаю 2020/21 МР у порівнянні з ...

David Montgomery Womens Jersey