NETTUNO TM — Ведучий Італійський бренд барабанних дощувальних систем продовжує співпрацю з офіційним дилером NRG GROUP

За підсумками результатів року 2018 один з лідерів Європи по розробці та виробництву систем зрошення барабанного типу Nettuno TM прийняв рішення продовжити плідну співпрацю з офіційним дилером і представником бренду в Україні ЕнАрДжі Груп NRG-group.ua. Компанії забезпечують аграріїв України не тільки барабанними поливальними установками, але також пропонують широкий вибір дизель-насосних станцій та мотопомп Європейської збірки.

Бренд Nettuno TM був зареєстрований компанією ONIS VISA SpA більш ніж 40 років тому, а сам завод має багату історію в 59 років. Що характерно для виробництва сільськогосподарської техніки для промислового поливу полів під брендом Nettuno TM — це те, що вся збірка здійснюється на єдиному заводі в Італії.

Маючи велику географію збуту, поставляючи свою продукцію в більш ніж 80 країн світу, барабани для поливу були випробувані в найбільш екстремальних погодних умовах, дозволяючи інженерам з кожним разом покращувати конструкцію або замовляти міцніші матеріали для збільшення довголіття зрошувальних систем і підвищення їх зносостійкості.

Так, незаперечними перевагами дощувальних машин барабанного типу Nettuno TM, які розроблялися десятиліттями досвідченими інженерами на підставі досвіду та зворотного зв’язку з полів по всьому світу, є:

1. Турбіна дощувального барабана:

a. корпус і крильчатка вилиті під тиском з високоміцного алюмінієвого сплаву

b. турбіна + редуктор = один моноблок — це більш надійна конструкція, яка не тільки дозволяє заощадити енергію, але і мінімізує можливості поломки

c. ризик засмічення близький до нуля через спеціально розробленої системи власного очищення

2. Редуктор: кращі на ринку Італійські Bima і Comer.

3. Рама: оцинкована методом гарячого занурення = екстра міцність

4. Барабан для намотування шланга:

a. унікальна конструкція з 5-ю підсилюючими обручами

b. Циліндр з гладкою поверхнею зберігає шланг від зносу — поширене в індустрії рішення з реберчатим центром швидко зношує початкові витки, що призводить до ремонту.

5. Поліетиленовий шланг зі змінною товщиною дає можливість забезпечити більшу кількість зрошень. Лабораторні випробування гарантують до 42000 циклів!

Зрошення полів — це рішення, до якого приходять все більше аграріїв України. Завдяки якісному обладнанню Nettuno TM від заводу Onis Visa і професійному підходу офіційного дилера компанії NRG Group UA — полив ваших полів теж може стати реальністю вже в цьому сезоні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *