Нібулон розпочав реформу агровиробництва

З огляду на вплив війни на собівартість виробництва, збільшення логістичних та інших витрат, що впливає на прибутковість та не балансується ціною збіжжя на світових ринках, «НІБУЛОН» переглядає технології роботи. Після ґрунтовного аналізу ухвалено рішення про запровадження низки реформ, яка допоможе підвищити ефективність та прибутковість напряму.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на nibulon.com.

Зміни торкнуться чотирьох ключових сфер, а саме: структури самого департаменту як в центральному офісі, так і на регіональному рівні, структури посівних площ, модернізації технологічних процесів виробництва (кардинальна зміна технології виробництва) та підвищення кваліфікації працівників.

Так, 12 виробничих філій «НІБУЛОНу» буде об’єднано в чотири кластери: Миколаїв, Черкаси, Центр і Кам’янець-Подільський.

Крім того, оптимізація торкнеться структури посівних площ, яка після ретельного аналізу стане більш виваженою, цілісною та однорідної на рівні регіонів. Керівництво агродепартаменту має намір робити ставку на традиційні культури з урахуванням регіональної специфіки, що дозволить збільшити врожайність по підприємству в цілому.

У Миколаївській області, наприклад, вирощуватимуть дві традиційні культури – пшеницю і ріпак. В інших регіонах робитиметься акцент на кукурудзі та соняшнику. Для деяких, філій, які мають унікальну експертизу з вирощування сої, розглядається можливість збільшення посівів цієї культури як альтернативи соняшнику.

Драйверами модернізації виробничих процесів слугуватимуть оновлення парку техніки та використання сучасних методів обробки ґрунту, зменшення кількості технологічних операцій, застосування елементів точного землеробства.

На напрям очікує також масштабна автоматизація процесів, яка охопить широке коло питань від обліку сільськогосподарського виробництва до контролю використання ресурсів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *