Нібулон розпочав закупівлю зерна нового врожаю

Підрозділи «НІБУЛОНу» розпочали закупівельну кампанію ранньої групи культур урожаю поточного року. Так, 21 червня перевантажувальний термінал у м. Миколаїв прийняв першу партію ячменю 2023 року врожаю й поклав початок закупівлям на новий маркетинговий рік.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

Мережа елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів компанії побудована в місцях великого виробництва зернових, щоби скоротити сільгоспвиробникам відповідних регіонів плече перевезень від поля до елеватора. Таким чином, аграріям у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками й заощаджувати на логістичній складовій.

Нещодавно кожен елеватор пройшов ґрунтовний огляд готовності технічної бази всіх філій, зокрема перевірку готовності ємностей, термометрії, справності вагового та транспортного обладнання, санітарного стану території та акредитацію лабораторій елеваторів. Комплекс впроваджених заходів дозволить забезпечити надійність та безаварійність приймання зерна нового врожаю.

Окрім того, вже з середини липня цьогорічна договірна кампанія технічно базуватиметься на роботі «Кабінету постачальника», який розроблено інженерами компанії з метою покращення взаємодії з постачальниками та створення максимально комфортних умов для них. Зокрема користувачі «Кабінету постачальника» матимуть доступ до інформації про минулі та чинні договори, історію розрахунків, стан виконання зобов’язань, а також функціоналу персоналізованого розрахунку знижки відповідно до якості сільськогосподарської продукції в «один клік» без необхідності додаткових перемовин телефоном.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *