Нібулон розвивав експорт через Дунай, не розраховуючи на зернову угоду

ТОВ «СП «Нібулон» (Миколаїв), один із найбільших операторів на зерновому ринку України, ніколи не робив ставку на зернову угоду як основний експортний маршрут через її виключну залежність від дій країни-окупанта, від самого початку розглядаючи Дунай як альтернативний шлях вивезення українського зерна.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Наша компанія розуміє, що ефективності у логістиці та стабільності постачань можна досягти лише за умови контролю за перевезеннями та процесом навантаження. Саме тому від початку блокади ми розглядали Дунай як основний альтернативний шлях для експорту українського зерна, який не залежатиме від примх і маніпулятивних дій Росії», – наголосив директор із торгівлі «Нібулона» Володимир Славінський.

Він нагадав, що перевантажувальний термінал компанії в Ізмаїлі (філія «Бессарабська») зміг забезпечити стабільний експорт «Нібулона» під час війни та демонструє поступове зростання показників.

«Ми й надалі робитимемо все можливе для розвитку філії, підтримки українських агровиробників і збільшення експорту їхньої продукції задля забезпечення функціонування вітчизняного агросектору та подолання продовольчої кризи у світі», – запевнив представник провідного зернотрейдера країни.

Втрати «Нібулона» від повномасштабного воєнного вторгнення РФ сягнули $400 млн. Наразі зернотрейдер працює на 30% потужностей, створив спеціальний підрозділ для розмінування сільгоспземель і почав виробництво на своїх судноверфях у Миколаєві першого судна для розмінування міжнародних водних шляхів.

Нещодавно зернотрейдер залучив EUR27 млн від Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO) на збільшення потужностей філії «Бессарабський» в Ізмаїлі, де буде побудовано елеватор і борошномельний завод.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *