Німецька цукрова група Nordzucker отримала 36 млн євро збитку

Другий за величиною виробник цукру в Німеччині, Nordzucker став останнім великим європейським виробником, який оголосив про збитки, через падіння цін на цукор. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр «Укрцукор».

Світові ціни на цукор завершили 2018 рік на найнижчому рівні за останні 10 років на тлі сильного надлишку.

Nordzucker отримав збиток в розмірі 36 млн євро за минулий фінансовий рік (закінчився в лютому), в порівнянні з прибутком після сплати податків в розмірі 118 млн у попередньому році. Операційні збитки досягли 58,1 млн євро.

Компанія заявила, що очікує операційний збиток і в поточному фінансовому році.

«У 2019/2020 фінансовому році Nordzucker очікує негативні результати через низькі ціни. Але стабільно зростаючий світовий ринок обіцяє найкращі ціни в середньостроковій перспективі», — сказали в компанії.

Nordzucker заявив, що його оборот впав на 18% — до 1,35 млрд євро, а виробництво цукру скоротилося до 2,4 млн т з 2,7 млн ​​т у попередньому році.

Картина ринку в перший повний рік після припинення режиму квот була «відзначена значним перевиробництвом всередині ЄС і на світовому ринку», — заявив генеральний директор Ларс Горіссен.

За його словами, в даний час закриття європейських заводів не планується, але цього не можна виключати, якщо поганий ринок збережеться.

Горіссен раніше говорив, що бачить труднощі, з якими стикається галузь, як можливість для розширення.

У лютому Nordzucker оголосив про угоду з придбання австралійського Mackay Sugar, який виробляє близько 700 тис. т цукру на рік.

Це було частиною стратегії розширення виробництва тростинного цукру, в порівнянні з традиційним для Nordzucker виробництвом цукрових буряків в Європі.

На питання про те, чи можливі інші поглинання, Горіссен сказав: «Зараз ми працюємо над поглинанням Mackay, яке ми хочемо завершити в цьому році. Природно, ми можемо передбачити подальші кроки розвитку шляхом поглинань. Чи відбудеться це в майбутньому році, ми не знаємо».

На питання, чи можливі подальші поглинання в секторі тростинного цукру, Горіссен сказав: «Ми хочемо розвивати наш бізнес з виробництва тростинного цукру, і Австралія повинна стати першим кроком у цьому напрямку».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *