Главная / АГРОНОВИНИ / Нинішній мусон в Індії став найкращим за 6 років

Нинішній мусон в Індії став найкращим за 6 років

В Індії зафіксовані найрясніші мусонні дощі за останні 6 років. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на індійське ділове видання Financial Express.

Станом на 24 липня обсяг мусонних дощів на 6% перевищував середній багаторічний показник. За червень і перші дві декади липня опади перевищили норму в 36 штатах і союзних територіях Індії, в 18 були на рівні норми і лише в семи спостерігався дефіцит опадів. Крім того, рівень води в іригаційних водосховищах, за інформацією індійського уряду, вищий, ніж рік тому.

Сприятлива ситуація з вологою зумовила активніші темпи сівби культур під другий, осінній урожай. Станом на початок другої декади липня було засіяно 80 млн га, або три чверті з загальної площі, на якій сіють другий урожай сільгоспкультур. Це майже на 20% більше, ніж було засіяно на цю дату торік.

Мабуть, розраховуючи на другий урожай бобових у найближчі місяці (вересень-жовтень), в Індії не видано ще жодної ліцензії на імпорт машу, голубиного гороху (каяну) і традиційного гороху. Хоча квоти на їх імпорт у розмірі відповідно 150, 400 і 150 тис. т відкриті ще три місяці тому, 21 квітня. Натомість в Індію відбувається імпорт сочевиці з Канади (вже відвантажено 300 тис. т) завдяки тому, що до 31 серпня ввізне мито на цю культуру знижено з 30 до 10%. Крім того, ринкові ціни на маш, голубиний горох і нут зараз нижче так званих мінімальних цін підтримки, що не дає права органам влади дозволити імпорт.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні прогнозують дефіцит питної води

Інститут водних проблем і меліорації прогнозує, що вже до 2050 року Україні доведеться імпортувати питну ...

David Montgomery Womens Jersey