Нова серія G започаткувала 5 покоління тракторів Valtra

30 серпня виробник тракторів Valtra презентував нову серію G. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт виробника.

Це перша серія нового, 5-го покоління тракторів Valtra, яка займе місце між популярними серіями А і N. Це перші трактори класу 100–145 к. с., обладнані системою керування SmartTouch і з повним набором функцій точного землеробства.

Трактори серії G доступні в чотирьох варіантах виконання: базовому, комфортному, технологічному і просунутому технологічному. «Серія G — це типові універсальні трактори, які можна використовувати, зокрема, для навантажувальних робіт, обприскування або роботи на просапних культурах по GPS. Вони компактні і разом з тим доволі потужні», — розповів віце-президент компанії-виробника з продажів і маркетингу Мікко Лехікойнен. Трактори легкі в керуванні, а дизайн забезпечує найкращі огляд і комфорт. Трактор можна підлаштувати відповідно до індивідуальних потреб.

Трактори серії G мають сучасну і простору кабіну з загальною площею засклення 5,7 м2, в т. ч. з панорамним дахом площею 0,35 м2. Комфорт забезпечують обігрів та кондиціонування кабіни і підігрів дзеркал. Моделі Versu з інтерфейсом SmartTouch можуть забезпечити всі ті самі функції точного землеробства, що й трактори серій А і N. Моделі Active також доступні з функцією автопілоту.

Нова серія ідеально реалізована під функцію фронтального навантаження: вона пропонує відмінний огляд, хороший баланс ваги. Фронтальний навантажувач тут інтегровано з шасі, гідравліка автоматично прискорює швидкість обертання двигуна. В тракторах можна одночасно використовувати до трьох функцій фронтального навантажувача. Додаткове освітлення включає 4 передніх і 6 задніх фар, які автоматично включаються під час руху назад.

Трактори серії мають 4-розрядну трансмісію 24+24R. Переключення між розрядами В і С та С і D автоматичне, що полегшує керування трактором, особливо на дорогах. Механізатор має змогу програмувати налаштування трансмісії. Мінімальна робоча швидкість становить 120 м/год, що оцінять овочівники. Завдяки функції AutoTraction трактори серії не вимагають частого використання педалі зчеплення. Трактор може утримувати своє положення навіть на крутому схилі без застосування гальм.

Моделі HiTech мають відкриту гідравлічну систему продуктивністю 100 л/хв, а продуктивність гідравлічної системи моделей Versu і Active — 110 л/хв. Доступно до чотирьох гідравлічних блоків як спереду, так і ззаду.

Мінімальна підйомна сила — 50 кН ззаду і 30 кН спереду. Доступний передній ВВП.

Трактори серії обладнані надійним 4-циліндровим 4,4-літровим двигуном AGCO. Компактний розмір двигуна дає змогу знизити висоту капота трактора, що забезпечує хороший огляд. Потужність моделей серії G — 105, 115, 125 і 135 к. с.

 

Переклав Богдан Малиновський, [email protected]

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *