Главная / АГРОНОВИНИ / Новинка від «UKRAVIT» для захисту плодових і винограду

Новинка від «UKRAVIT» для захисту плодових і винограду

Дощі, які цього року пройшли майже по всій Україні, спровокували розвиток численних хвороб винограду і плодових культур. Особливо насадження потерпають від оїдіуму та гнилей, які при недостатньому контролі можуть спричинити втрати врожаю до 50 %. Про це пише propozitsiya.com.

Щоб захистити свої сади та виноградники і отримати заплановану врожайність цього сезону, спеціалісти «UKRAVIT» радять обов’язково вдаватися до профілактичних фунгіцидних обробок, а також постійно моніторити стан насаджень і проводити обприскування за перших ознак захворювань. Для високоефективного ж контролю мілдью та борошнистої роси застосовувати новий контактний фунгіцид компанії – Інферно (сірка, 800 г/кг).

«За результатами випробувань, Інферно забезпечує найдовший період захисної дії з-поміж усіх контактних фунгіцидів, наявних на українському ринку, до 10 днів, – завдяки низькій розчинності у воді. Він утворює на поверхні листків захисну плівку й не дозволяє спорам грибів проникнути всередину тканин, блокуючи клітинне дихання та рух електронів всередині грибів. Крім того, препарат запобігає накопиченню у клітинах патогенів поживних речовин та енергії, необхідних для їх росту і розвитку», – повідомлять у прес-службі компанії.

При цьому, за максимальної дози застосування Інферно проявляє додаткову дію – пригнічує процеси життєдіяльності та розвитку кліщів. А завдяки активній газовій фазі він здатен проникати навіть у важкодоступні місця, до яких при обприскуванні препарат дістатися не може, і знищувати шкідників. Також Інферно можна комбінувати із акарицидами, які діють на яйця кліща, що дозволяє контролювати всі стадії його розвитку.

Перевагою є й зручна препаративна форма, що не утворює пилу та надмірної піни. Крім того, на відміну від інших мідьвмісних препаратів, Інферно не викликає утворення «сітки» на плодах при обробці із фази грецького горіха.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...