Об’єднання «Органічна ініціатива» опублікувало річний звіт про роботу у 2022 році

«Органічна ініціатива» не тільки продовжила свою активну роботу в умовах війни, а й змогла заручитись підтримкою міжнародних партнерів та налагодити нові партнерства, зокрема, до підтримки грантової програми залучені 11 партнерів з 9 країн світу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Органічна ініціатива».

Також в об’єднанні розробили та реалізували ефективну систему надання малих грантів в органічному секторі. Така система створена вперше: від формування команди грантової програми, розробки пакету документів та критеріїв її роботи, до фінального моніторингу виконання грантів.

У рамках 2 етапів грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні» було надано підтримку більше ніж 100 операторам органічного ринку на загальну суму еквівалентну 367 тис доларів США.

У березні та липні проведено 2 опитування з метою аналізу поточного стану та потреб органічного бізнесу в Україні. Разом з партнерами підготовлено публікацію «Аналіз українського органічного сектору. 8 місяців від початку повномасштабної війни в Україні».

Органічна ініціатива активно долучалась до організації та проведення міжнародних заходів, що сприяло ефективності комунікацій та знаходженню нових партнерів, донорів, поширенню важливої інформації та закликів Органічної ініціативи: 23 червня проведена онлайн конференція «Експорт органічної продукції в умовах війни», 23 вересня — Органічний день в Україні, а 22 листопада відбулося офіційне відкриття міжнародного онлайн-заходу «Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia»

Також упродовж 2022-го року зусиллями Органічної ініціативи було зібрано та оприлюднено в українських та міжнародних засобах масової інформації історії органічних операторів з України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *