Главная / АГРОНОВИНИ / Обсяги поставок зернових в 2019-2020 сільськогосподарському році будуть більші, ніж передбачалося

Обсяги поставок зернових в 2019-2020 сільськогосподарському році будуть більші, ніж передбачалося

Згідно з прогнозом поточного місяця щодо світового виробництва зернових очікується, що обсяги поставок зернових в 2019-2020 сільськогосподарському році будуть більші, ніж передбачалося. Проте зберігається необхідність використання світових товарних запасів (хоча і в меншому обсязі, ніж передбачалося на початку сезону) для покриття очікуваного зростання обсягів споживання в 2019-2020 сільськогосподарському році. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр УЗА.

Згідно з новими прогнозами ФАО обсяг виробництва зернових в світі в 2019 році складе 2 708 млн т, що майже на 23 млн т більше, ніж вказувалося в липневому прогнозі, і на 55,4 млн т (2,1%) вище рівня 2018 року. Цей приріст майже повністю обумовлений переглядом у бік підвищення прогнозів світового виробництва кукурудзи, обсяги якої в даний час оцінюються в 1 124 млн т, що на 2,0% вище липневого прогнозу і на 0,7% вище за рівень 2018 року. Ці більш оптимістичні прогнози в основному обумовлені поліпшенням видів на урожай в Сполучених Штатах Америки незважаючи на зайву кількість опадів протягом більшої частини посівної. Крім того, до закінчення збиральної кампанії кукурудзи в Бразилії прогнози виробництва в цій країні на 2019 рік були переглянуті, що також послужило підставою для підвищення прогнозів світового виробництва.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Захист озимих зернових від комплексу хвороб

Дощі, які за останні тижні випали по майже всій території України, суттєво вплинули на умови ...

David Montgomery Womens Jersey