Оперативники Морської охорони розкрили схему незаконного вивезення українського зерна

Оперативно-розшуковим відділом Одеського загону Морської охорони було отримано інформацію щодо використання суден «Матрос Кошка», «Матрос Позинич» та «Михаил Ненашев» під прапором рф, а також «Finikia» під прапором Сирії, для транспортування через закриті порти ТОТ АР Крим викраденого українського збіжжя.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Морської охорони Держприкордонслужби України.

У діях російських окупаційних органів та їхніх посіпак були виявлені ознаки злочинів, передбачених ст. 438 КК України — «Порушення законів та звичаїв війни», а також ст. 332-1 КК України «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». За інформацією, наданою оперативними співробітниками Державна прикордонна служба України Херсонська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження.

В рамках досудового розслідування проведено плідну роботу з Херсонською обласною прокуратурою, завдяки чому здобуто докази злочинної діяльності, які в подальшому були передані до прокуратури АР Крим та м. Севастополя. Вивчивши зібрані під час розслідування матеріали український суд заочно наклав арешт на зазначені судна.

Нагадаємо, що раніше за оперативників цю інформацію неодноразово публікували в ЗМІ. Причому на одне із суден вже накладено арешт в Лівані.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *