Озброєні молодики увірвались на територію підприємства «Росток-Холдингу» у Глухові

«Озброєні молодики увійшли на територію одного з підприємств «Росток-Холдингу» ТОВ «Шалигінське» у Глухові, поліція охорони при цьому залишається бездіяльною» – передає з місця події журналіст «СтопКору» Наталя Дігтяр та додає – «На момент прибуття знімальної групи біля підприємства вже перебували невідомі особи спортивної статури на кількох іномарках, так звані «тітушки» знаходились і в будівлі. Законних представників компанії при цьому на робочі місця не допускали, адвокати компанії викликали на місце події правоохоронців та склали відповідну заяву. Наразі адмінбудівля заблокована озброєними чоловіками у спортивному одязі». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «СтопКор».

Зазначимо, сьогодні, 2 січня, за повідомленням прес-служби «Росток-Холдингу», на 17 підприємствах агропромислової компанії «Росток-Холдинг» на підставі рішення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі Національне агентство) від 28.12.2018 року відбулись зміни керівників. У заяві також зазначено, що призначення нових керівників було проведено без будь-якого погодження з власниками Агрохолдингу «Росток» Купавцевим Віктором та Кияновським Віктором та проведення конкурсу на визначення переможця з управління корпоративними правами, шляхом внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

До того ж тимчасовими виконувачами обов’язків керівників підприємств призначені Сташук Ігор Опанасович, Горбатюк Леонід Васильович, Німеровський Олексій Миколайович, Коров’яков Віталій Вікторович. Всі ці особи безпосередньо пов’язані з Тарасовим Сергієм, власником групи компаній «Агроспецсервіс», який є прямим конкурентом агрохолдингу  «Росток».

На думку юристів «Росток-Холдингу», вчинення будь-яких дій виконувачами обов’язки керівників 17-и юридичних осіб агрохолдингу  «Росток» Сташуком Ігорем Опанасовичем, Горбатюком Леонідом Васильовичем, Німеровським Олексієм Миколайовичем, Коров’яковим Віталієм Вікторовичем без відповідного письмового рішення власника корпоративних прав компанії Росток Агроінвест ЛТД, належної Купавцеву Віктору і Кияновському Віктору, буде розцінюватись як вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364-1 Кримінального кодексу України, а саме зловживання повноваженнями, та стане підставою для подальшого звернення в правоохоронні органи із повідомленням про злочин.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *