Печерський суд блокує рахунки підприємств, які забезпечують 10% агроекспорту

Кожен десятий долар валютних надходжень до державного бюджету генерують агрокомпанії, яким сумнозвісний Печерський суд неправомірно заблокував рахунки. Учора суд відмовився зняти арешт з рахунків агропідприємств ПрАТ «ПК «Зоря-Поділля», ТОВ «Група «Агропродінвест». Напередодні цей суд також відмовився зняти арешт з рахунків ПрАТ «ПК «Поділля» – аграрної компанії, яка забезпечує роботою майже 4000 людей.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на prm.ua.

Працівниці агрокомпаній, які сьогодні приїхали на суд, просто в шоці: їхні рідні зараз на фронті, і це просто удар в спину тисячам родин.

Начальниця відділу персоналу ТОВ ПК Зоря Поділля Потапенко Тетяна обурена:

«Після сьогоднішнього засідання нас емоції просто переповнюють, це таке обурення. Ми реально бачимо, що жодні докази, які ми сьогодні наводили, які адвокат надав, всі абсолютно документи підтверджуючі те, що це було в законному полі, вони до уваги взагалі не взяли».

За словами жінки, близько 190 працівників підприємства мобілізовані, і «Зоря-Поділля» з початку війни надала допомогу Збройним Силам України 16 мільйонів гривень.

Мати українського військовослужбовця, який воює на фронті з першого дня війни, Олена Чернишова зазначила, що підприємство ПК «Зоря-Поділля» допомагає її сину.

«Як допомагає військовим – один невеликий приклад: ми у себе вдома організували «пункт незламності» і готуємо продукти та відправляємо на передову. Я звернулася до «Зоря-Поділля», і мені допомогли борошном, цукром, виділили кошти, на які ми закупили м’ясо. Ми все готуємо і передаємо все через волонтерів. Треба було маскувальні сітки, плівку оббивати бліндажі – «Зоря-Поділля» всім допомагає. Моя дитина воює з першого дня і я зверталася не раз на фірму і вона дійсно допомагає», – розповідає жінка, яка працює на підприємстві вже 17 років.

Адвокат Володимир Горделюк назвав рішення суду неправомірними:

«Я сьогодні до останнього сподівався, що здоровий глузд і бажання розібратися переможе. Але, як ми бачимо, цього не сталося. Та кількість доказів і аргументів, яка була наведена стороною захисту, свідчить, що є всі підстави для того, щоб були зняті арешти».

В свою чергу адвокат Євген Солодко також додав: «Частка агроекспорту в загальному експорті України станом на січень-лютий цього року складає 65%. Сукупна доля цих двох підприємств в цих 65% агроекспорту займає близько 10%».

«Всі обігові кошти підприємства заблоковані, підприємство працювати не може. Люди не отримують заробітну плату, бюджет не отримує податки. Вся діяльність заблокована. Не буде посівної. Хто буде відповідати?», – зауважує Солодко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *