Перемовини України та ЄС мають вирішити ключові питання агросектору, – Артур Герасимов

Закон №9266 про аграрні розписки найближчим часом буде прийнятий ВРУ, повідомив народний депутат України, заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики Артур Герасимов на Agro Ukraine Summit 2024, пише propozitsiya.com.

Розписки будуть як електронними, так і паперовими. Повністю на електронну форму планують перейти згодом.

Крім того, зауважив нардеп, відкриття перемовин України з ЄС має покликати за собою вирішення ключових для агросектору питань. А саме, розвиток сільського господарства, зокрема й сільських територій, що дуже важливо. Але варто, каже Артур Герасимов, створити правильну команду перемовників. Це значить, що в дану групу осіб мають бути делеговані безпосередньо фахівці з агросектору (аграрії).

Артур Герасимов звернувся до влади із закликом не тиснути на бізнес, зокрема й на аграрний. Він сказав, що сьогодні соціальна відповідальність бізнесу вища за соціальну відповідальність влади.

Також, зауважив депутат, експорт має бути другим важливим питанням після обговорень МЗС із міжнародними колегами військової підтримки. Важливо сьогодні наповнювати скарбничку України, а податки спрямовувати на ЗСУ, адже в країні війна!

Артур Геращенко подякував аграріям та бізнесу за роботу, запевнив, що профільний Комітет працює і буде всіляко підтримувати аграрний сектор.

Довідково: AGRO UKRAINE SUMMIT стартував у Києві 2-го лютого. Це форум про агротехнології, інновації та пошук ефективних рішень для збереження і розвитку агропромислового сектору України. Захід зібрав понад 1000 учасників та гостей, аби поспілкуватися, поділитися досвідом і дізнатися цікаву та потрібну інформацію.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *