Главная / АГРОНОВИНИ / «Переробка плодоовочевої та ягідної продукції. Сучасні тренди» — конференція для відкриття нових бізнес-перспектив

«Переробка плодоовочевої та ягідної продукції. Сучасні тренди» — конференція для відкриття нових бізнес-перспектив

Переробне виробництво змінюється залежно від потреб ринку та можливостей фермерських господарств. Що актуально зараз? Про це та багато іншого буде сказано на конференції «Переробка плодоовочевої та ягідної продукції. Сучасні тренди», яка відбудеться 27 вересня у Миколаєві. Про це пише propozitsiya.com.

Учасники конференції зможуть познайомитися з моделями роботи різних переробних підприємств з перших вуст, дізнатися про те, який спосіб переробки обрали різні виробники та чому, звідки беруть сировину, й головне – отримають розрахунки переробного бізнесу, побачать потенційний результат та зможуть оцінити свої можливості щодо переробки.

Якщо ви вирощуєте, але думаєте про переробку, але ще не впевнені, то ця конференція для вас! Переробляти чи продавати на свіжий ринок? Яку долю краще обрати для різних плодоовочевих культур, щоб отримати максимально великий прибуток? А якщо переробка, то яка саме?

Якщо ви вирощуєте овочі та фрукти та шукаєте сталі ринки збуту, знайомтесь з переробними компаніями та дізнавайтесь про вимоги до продукції, яка йде на переробку. 

Якщо ви вже в переробному бізнесі, але прибуток вас не тішить, ви шукаєте нові ідеї та технології – то вам також не можна пропустити нашу конференцію.

Кращі експерти плодоовочевого ринку відкриють карти прибутковості для кожної культури. Приєднуйтесь до конференції 27 вересня!

Реєстрацію відкрито https://forms.gle/TVv6H4FJSmTsXcWG8

Детальніше про майбутню конференцію:

https://www.facebook.com/events/456146041900323/

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У Канаді відправили найдовший поїзд із зерном — 167 вагонів

Залізниця Canadian Pacific відправила поїзд зі 167 зерновозами, що є рекордною довжиною.  Про це пише ...

David Montgomery Womens Jersey