Підрив Каховської ГЕС на ситуацію з продуктами суттєво не вплине, – заступник міністра

Цього року критичного дефіциту агропродукції через підрив Каховської ГЕС та затоплення півдня українські споживачі не відчують, повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Критичного дефіциту продукції в цьому році ми не відчуємо. Бо минулого року ми вже втратили значну частину земель сільськогосподарського призначення в цьому регіоні, і наші фермери змогли переорієнтуватися. Зокрема, інші регіони перебрали на себе значний обсяг виробництва, особливо овочевого», – зазначив Головня.

Читайте також: Півтора мільйона гектарів сільськогосподарських земель не будуть повноцінно використовуватись, – Микола Сольський.

Водночас унаслідок підриву Каховської ГЕС Україна втратить певну частину урожаю зернових. Проте і ці втрати не будуть значущими.

«У загальному плані ми втратимо певний обсяг зернових, але основна частина зрошувальних земель на півдні знаходиться на лівобережжі Дніпра. Правобережні ж території є так званою сірою зоною. Фермери і так небагато там вирощували, тому що там постійно то «прильоти», то бойові дії. Тому гірше, ніж торік, у цьому році там точно не буде», – зауважив заступник міністра.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *