Подати заяву на компенсацію за втрачений від підриву Каховської ГЕС врожай можна до 31 жовтня 2023 року

Кабінет міністрів України продовжив термін подання заяв на отримання компенсації за врожай, втрачений внаслідок руйнування Каховської ГЕС, до 31 жовтня 2023 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі постійного представника Кабміну у Верховній Раді Тараса Мельничука.

«Внесено зміни до Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай. Продовжено, з метою надання можливості більшій кількості населення, що постраждало, отримати грошову допомогу за втрачений врожай строк подання заяви та інших документів для постраждалих осіб до 31 жовтня 2023», – повідомив Тарас Мельничук.

З його слів, комісії дозволено протягом 20 робочих днів розглядати подані заяви, здійснювати обстеження земельних ділянок, на яких втрачений врожай овочів, та складати відповідний акт.

Передбачено, що облдержадміністрації (обласні військові адміністрації) ухвалюють рішення про нарахування допомоги до 30 листопада 2023.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *