Польська влада може розблокувати кордон, вживши жорстких заходів до протестувальників, – нардеп

Українська влада зараз на всіх рівнях робить усе можливе, щоб розблокувати кордон для автоперевезень, який заблокували поляки. До процесу перевезень долучилася «Укрзалізниця», яка на платформах повертає вантажівки в Україну. Тим часом від блокування страждає як український, так і польський бізнес, розповів народний депутат, член парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

«Європейська комісія не розуміє політику Польщі, де урядовці кажуть, що питання з блокуванням кордону має вирішувати місцеве самоврядування, а на місцях стверджують, що не можуть заборонити мітинги», – зазначив політик.

На його думку, розв’язати проблему польська влада може дуже швидко, вживши жорстких заходів до тих, хто незаконно блокує пункти пропуску на кордоні.

Народний депутат наголосив, що такі дії наших сусідів спонукають українську владу приділити більше уваги програмам підтримки переробки продуктів усередині держави.

«Наступного року і парламент, і уряд зосередяться на програмах із підтримки переробки, щоб максимально переробляти свою продукцію: не 30%, як зараз, а 80%. Будемо годувати своє населення та завойовуватимемо ринки якісною і доступною продукцією», – підкреслив Дмитро Соломчук.

Він також додав, що через складну ситуацію на кордоні українські бізнесмени, які реалізовували в Україні польську продукцію, відмовляються від таких товарів.

«Від цієї ситуації страждають і польські виробники, адже в Україні суттєво поменшало польської продукції – молочної, м’ясної, одягу, взуття, будівельних матеріалів тощо. Наш бізнес каже, що шукатиме заміну польським товарам. Якщо польські виробники не сприятимуть розблокуванню кордону, то втратять мільярди», – підсумував парламентарій.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *