Польські фермері мають намір знову заблокувати прикордонні з Україною пункти пропуску

У польській незалежній профспілці фермерів «Солідарність» оголосили про намір розпочати 9 лютого загальнонаціональний страйк із блокадою доріг та прикордонних пунктів пропуску 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що на засіданні президії профспілки 31 січня 2024 року одноголосно ухвалили рішення про оголошення загального страйку фермерів по всій країні, який розпочнеться з блокади всіх пунктів перетину кордону між Польщею та Україною, а також блокування доріг та автомагістралей в окремих воєводствах 9 лютого 2024 року о 10.00.

«Наше терпіння урвалося. Позиція Брюсселя в останній день січня 2024 року є неприйнятною для всієї нашої аграрної спільноти. Крім того, пасивність польської влади та заяви про співпрацю з Європейською комісією та про дотримання всіх рішень Єврокомісії щодо імпорту сільськогосподарської та харчової продукції з України не залишають нам іншого виходу як оголосити загальний страйк», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Болгарії незадоволені як імпортом української агропродукції, так і його обмеженням.

Страйк з перекриттям пунктів пропуску на кордоні з Україною та доріг по всій країні планують проводити протягом місяця до 10 березня 2024 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *