Представники України взяли участь в найбільшій світовій виставці органічних продуктів

Тридцять дві українські компанії презентували експортний потенціал органічного сектору на найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася у м.Нюрнберг (Німеччина).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

Цьогоріч торговельна виставка «Biofach 2022», вперше після початку пандемії COVID-19, пройшла в офлайн-форматі у нетрадиційному для заходу періоді — влітку та зібрала понад 24 000 відвідувачів із 137 країн світу.

Попри повномасштабну війну, Україна була представлена 2-ма стендами загальною площею 200 кв.м.

Зокрема, це Національний павільйон України «Organic Ukraine Business Hub», організований Громадською спілкою «Органічна Україна» спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та національним проєктом Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України за підтримки UNDP Ukraine/ПР ООН в Україні та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D).

А також колективний стенд України, організований Асоціацією «Ягідництво України», Федерацією органічного руху України та Громадською спілкою «Біодинаміка України».

Учасниками колективного павільйону стала 21 компанія органічного сектору. Асортимент презентованої продукції склав понад 250 видів органічних продуктів, серед них: заморожені, сублімовані та свіжі ягоди, фрукти та овочі, сільськогосподарські та баштанні культури, амарант, спельта, чаї та ін.

В останні роки Україна входила до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС, а до 2030 року планується збільшити її експорт до $ 1 млрд.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *