Главная / АГРОНОВИНИ / При реалізації кавуна розмір має значення, — Олександр Синенко

При реалізації кавуна розмір має значення, — Олександр Синенко

У поточному сезоні український кавун залишається найбільш доступною ягодою на ринку. Продати кавун оптом з поля зараз можна в середньому по 3,5 грн/кг (близько 14 центів США за кг). Це підтверджують і самі українські виробники. Про це пише propozitsiya.com з посилання на агентство EastFruit.

При цьому найбільш затребуваним сьогодні на ринку є тип «Кримсон Світ», повідомляє Олександр Синенко, президент кооперативу «Південий союз», глава ПП «Олександр А. Синенко». Що ж стосується розмірів ягід та напрямків збуту, то тут, на думку великого виробника, все залежить від менталітету споживача, від специфіки самого кавуна, а також від виду тари та упаковки.

«Кавуни великих розмірів йдуть на внутрішній ринок, оскільки таку ягоду потрібно відокремити та поштучно упакувати. При тривалому транспортуванні великий кавун сам себе травмує. Тому на експорт йдуть сорти невеликого розміру», — пояснює експерт.

Модні в цьому сезоні екзотичні жовті кавуни, а також ягоди квадратної форми також в основному націлені на внутрішній ринок споживання, додає Олександр Синенко.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey