Главная / АГРОНОВИНИ / Причорноморське зерно на ринках Південно-Східної Азії: перспективи та складності

Причорноморське зерно на ринках Південно-Східної Азії: перспективи та складності

Країни Південно-Східної Азії, будучи досить великими імпортерами зернових культур, привертають все більший інтерес українських та російських виробників. При цьому очікування щодо зміни чисельності населення в регіоні, що формує обсяги внутрішнього споживання, підігрівають його ще більше. Так, згідно з оцінками FАО, до 2026 року чисельність населення Індонезії може збільшитися на 7,6%, Філіппін — на 11,9%, Малайзії — на 10,3% та В’єтнаму — на 7,3%. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Звичайно, кожна з цих країн має свої переваги у вигляді продукції, що закуповується, проте в цілому регіон в середньому на 2% щорічно збільшує закупівлі кукурудзи, на 3% — пшениці. Зокрема, останній в поточному сезоні країни Південно-Східної Азії можуть імпортувати рекордні 28,6 млн. тон.

Для українського експорту в абсолютному вираженні характерний планомірний приріст обсягів на протягом 3 сезонів, тоді як експорт з Росії в країни Південно-Східної Азії в 2018/19 МР знизився до 3,5 млн. тон проти 4,1 млн. тон у попередньому сезоні.

При цьому за підсумками 2018/19 МР з України в країни Південно-Східної Азії було експортовано майже 5,3 млн. тон зерна та продуктів його переробки. Лідером в закупівлях української пшениці та без перебільшення самим вимогливим до якості закуповуваного зерна імпортером є Індонезія.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Площі під мікрозрошенням в Україні зростають

Посівні площі, на яких встановлено системи мікрозрошення, значно зросли в Україні за часів незалежності. Про ...

David Montgomery Womens Jersey