Приватизація за новими правилами сприятиме розвитку переробної галузі

Вже у вересні підприємці отримають змогу долучитися до програми приватизації за новими правилами та створити виробництва для гарантії продовольчої безпеки. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Так, Фонд державного майна оголосив аукціони приватизації 2 спиртових активів — Кобиловолоцького МПД ДП «Укрспирт» та Марилівського МПД ДП «Укрспирт» у Тернопільській області. Аукціони заплановано на 19 та 20 вересня зі стартовими цінами 25,2 млн грн та 54,3 млн грн відповідно. Окрім того, у вересні заплановано проведення ще шести аукціонів приватизації об’єктів спиртової галузі. 

Приватизація спиртових активів забезпечить використання та розвиток інфраструктури підприємств для зберігання й перероблення зернових. Подібні об’єкти мають підведені інженерні комунікації, що дозволить у короткий час запустити виробництво. 

Окрім спиртових активів, уже найближчим часом очікується оголошення аукціонів із приватизації комбінатів хлібопродуктів. За умови часткової модернізації та налагодження ефективної роботи в приватній власності КХП зможуть налагодити перероблення зерна та насичуватимуть внутрішній ринок крупами, макаронними виробами, пластівцями та іншими товарами, які також експортуватимуться й на зовнішній ринок.

«Одним із рецептів до потужного розвитку сільського господарства України є розвиток переробки – всередині країни для цього виробляється десятки мільйонів тонн зернових, бобових та олійних. Уряд зі свого боку робитиме все, щоб стимулювати цей вектор розвитку АПК. Для цього вже запущено грантові програми на переробні підприємства, а також аукціони з приватизації  для перероблення та складування зернових», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *