Проблеми агровиробників з деокупованих територій починають вирішуватись

5 грудня відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи щодо вирішення проблемних питань агровиробників, які здійснюють діяльність на деокупованих територіях, сформованої Мінагрополітики за результатами слухань Аграрного комітету ВРУ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

Експерти Всеукраїнської Аграрної Ради, яка за підтримки Програми USAID АГРО реалізує проект «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації» надали до розгляду низку пропозицій, дві з яких були повністю погоджені учасниками робочої групи, а саме:

 • Внести зміни до визначення зони високого воєнного ризику, для цілей пільгового кредитування 5-7-9, з метою продовження пільгового кредитування постраждалих територій.
 • Надати можливість аграріям, які зареєстровані на територіях активних бойових дій та провадять господарську діяльність на інший контрольованій території України отримувати пільгові кредити за програмою 5-7-9.
 • Нагадуємо, що ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

  Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримають індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо. Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію  за номером 067 503 19 08.

  Джерело: propozitsiya.com

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *