Проміжні підсумки цінових індикативів за 16-19 жовтня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 16-19 жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

З початку тижня ціни на пшеницю 3 і 4 класу якості дещо продовжили просідати, проте на екваторі тижня почала прослідковуватися плавна кореляція до підвищення, яка пояснюється попитом переробників та трейдерів.

«На ринку кукурудзи продовжується послаблення індикативів на тлі збирання врожаю. Хоч активізація та експорт в Чорному морі зростає, це не суттєво впливає на ринок. Одним з пояснень такого тренду є рух обсягів саме великих компаній, через що на малих та середніх господарствах це не відіграє значної ролі. Також існує потенціал до зростання ціни на внутрішньому ринку, якщо буде функціонувати нормальна логістика експорту до ЄС. За попередніми підрахунками Євросоюзу доведеться імпортувати близько 20 млн тонн кукурудзи, що становитиме орієнтовно 25% європейського споживання», – зазначають аналітики УУБ.

«На світовий ринок кукурудзи тисне збільшення пропозицій бразильської та американської культури. Грудневі ф’ючерси в Чикаго протягом тижня знижувалися, але наприкінці – дещо зросли на тлі інформації про збільшення виробництва етанолу і зафіксувалися на рівні 194 $/т. Ф’ючерси на соєві боби також зросли. Основними із чинників, які зараз впливають на ринок є: зростання цін на сиру нафту, слабкість долара США, а також сильна посуха, яка сповільнює посівну активність, зокрема для сої», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *