Главная / АГРОНОВИНИ / Проміжні результати експорту продукції олійного комплексу

Проміжні результати експорту продукції олійного комплексу

Порівняно ранній початок збиральної кампанії цього року та великі обсяги форвардних продажів зумовили нарощення темпів експорту українського ріпаку до рекордних 487 тис. т у липні, що перевищило результат відповідного місяця попереднього року на вражаючі 48%. Крім того, згідно з останньою інформацією, експорт в цьому сегменті зберігав високі темпи і на початку серпня, досягнувши 100-150 тис. т протягом перших кількох днів, що дозволяє очікувати оновлення серпневого рекорду експорту також (в минулому році — 656 тис. т). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгроГруп.

На противагу цьому, експортні відвантаження ріпакової олії та шроту в липні поточного року помітно просіли у порівнянні з минулорічними показниками, що є відображенням зниження обсягів внутрішньої переробки олійної на тлі потужного експортного попиту на насіння ріпаку. Невважаючи на це, що в найближчій перспективі деяке нарощення темпів переробки українського ріпаку, за даними експертів OilWorld, все ж таки прогнозується, зважаючи на попит китайських компаній на ріпакову олію.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey