Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні впровадять комплексну електронну послугу з оформлення землі

В Україні впровадять комплексну електронну послугу з оформлення землі

Кабінет міністрів запустить в Україні комплексну електронну послугу для оформлення земельних ділянок. Таке розпорядження уряду дав президент Володимир Зеленський, про що йдеться у відповідному указі глави держави №647/2019 «Про деякі заходи щодо забезпечення надання якісних публічних послуг». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Зазначено, що президент випустив указ з метою утвердження функціонування сервісної держави — держави для громадян та бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб у сфері надання публічних, в тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг.

— можливість надання органами місцевого самоврядування та/або нотаріусами окремих публічних послуг, зокрема, пов’язаних з реєстрацією актів цивільного стану, реєстрацією транспортних засобів, видачею водійських посвідчень, реєстрацією земельної ділянки, наданням соціальних послуг;

— впровадження механізму надання комплексної електронної послуги, пов’язаної з оформленням права на земельну ділянку.

Раніше стало відомо, що у Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства є 35 сценаріїв введення ринку землі в Україні. При цьому реалізувати один з них планують до 1 грудня 2019 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Близько 1,1 млн га підмораторних земель в Україні вже фактично продані, — Сольський

Станом на серпень 2019 року, за договорами довгострокової оренди і емфітевзису в Україні близько 1,1 ...

David Montgomery Womens Jersey