Рейтинг експортерів органічної продукції з доданою вартістю

Протягом останніх років Україна є важливим постачальником органічної продукції до Європейського Союзу та на глобальний ринок. Навіть враховуючи повномасштабну війну в нашій країні, Україна все ж таки зберігає лідируючі позиції в експорті органічної продукції. За даними електронної системи управління Європейської Комісії TRACES (TRAde Control and Expert System), у 2022 році Україна стала третім найважливішим постачальником органічної продукції до ЄС.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на brandstory.

ТОП-6 українських експортерів органічної продукції з вищою доданою вартістю

Протягом трьох років BrandStory у співпраці з органом сертифікації «Органік Стандарт» анонсує та оприлюднює рейтинги провідних виробників органічних продуктів.

1-ше місце: УКРОЛІЯ

ТОВ «УКРОЛІЯ» заснована у 2001 році і на сьогоднішній день визнана одним із провідних виробників органічних високоолеїнових та лінолевих органічних соняшникових олій та органічної соняшникової макухи в Україні.

2-ге місце: Агрофірма Поле

ТОВ «Агрофірма «Поле» було створено в 2007 році. Підприємство є лідером в експорті органічного пшона у країни ЄС. Також воно спеціалізується на виробництві та реалізації різних крупів, зокрема із сочевиці, гороху, ячменю, жита, льону, вівса тощо. До того ж компанія виготовляє борошно з твердих сортів пшениці, яке використовується для виробництва макаронних виробів.

3-тє місце: Красногірський олійний завод

ТОВ «Красногірський олійний завод» розпочав свою роботу у 2011 році та став одним із піонерів виробництва ріпакової олії в Україні. У 2012 році доповнили технологічну лінію для переробки насіння соняшнику. Нині підприємство представляє собою єдиний комплекс цехів та допоміжних підрозділів, який забезпечує переробку як насіння соняшнику, так і ріпаку.

4-те місце: Сквирський комбінат хлібопродуктів

Сквирський комбінат хлібопродуктів був заснований у 1931 році. Той самий рік став початком історії бренду «Сквирянка». З 2014 року компанія почала виробляти сертифіковану органічну продукцію. Вона має у своєму арсеналі сертифікат відповідності органічну стандарту ЄС від органу сертифікації «Органік Стандарт», а також підтвердження відповідності стандарту Bio Suisse, Швейцарія. Крім того, були отримані сертифікати HALAL і Kosher, що підтверджують відповідність продукції певним вимогам харчування.

5-те місце: Натур Грін Україна

ТОВ «Натур Грін Україна» було засновано в 2017 році. Господарство розташоване на заході України, біля підніжжя Карпатських гір. Основним продуктом є гриби шиїтаке, але окрім них вирощуються інші види екзотичних грибів, такі як ерінги (королівська або степова глива), гливи сірі, жовті, рожеві, японські опеньки та інші.

6-те місце: Лілак

Бренд «Spring Drops» було засновано в 2012 році, і він належить ТОВ «Лілак», що знаходиться в Чернівецькій області. ТОВ «Лілак» спеціалізується на виробництві та експорті органічного березового соку. Їхній продукт відповідає міжнародним та українським стандартам органічного виробництва і має сертифікати відповідності «Органік Стандарт».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *